Titles you rated
Happy as LazzaroRated ★ 3.5
My Week with MarilynRated ★ 3.0
BenedettaRated ★ 3.0
SpencerRated ★ 3.5
Paris Can WaitRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The HoursRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Into the WildRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5
MoonRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0