Movies
Ratings
605
ItRated ★ 4.5
Jupiter's MoonRated ★ 4.0
Truth or DareRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 4.5
The WalkRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5