Movies
Ratings
71
PassengersRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 2.5
HerRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Me Before YouRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The InternRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
CartRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0