Movies
Ratings
1035
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.0
Freakier FridayRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.0
SullyRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
The AmateurRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Something's Gotta GiveRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
The Accountant 2Rated ★ 4.0
Caddo LakeRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 0.5
The Hating GameRated ★ 3.5
The Magic of Ordinary DaysRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.0