Titles you rated
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 5.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
- Hansan ReduxRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 1.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
The CounselorRated ★ 3.0
A Good YearRated ★ 3.0
All the Money in the WorldRated ★ 4.5
American GangsterRated ★ 4.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 2.5
Badland HuntersRated ★ 1.5
HolidayRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 2.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0