Series
Ratings
217
Star Wars: Skeleton CrewRated ★ 3.5
Star Wars Resistance Season 2Rated ★ 3.0
Star Wars Resistance Season 1Rated ★ 3.0
Forky Asks a QuestionRated ★ 3.0
Star Wars: Tales of the JediRated ★ 4.0
Star Wars: Tales of the EmpireRated ★ 2.5
Ahsoka Season 1Rated ★ 4.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
Star Wars RebelsRated ★ 3.5
Star Wars RebelsRated ★ 3.5
Star Wars RebelsRated ★ 3.5
Star Wars RebelsRated ★ 3.5
Star Wars: The Bad Batch Season 3Rated ★ 4.0
Star Wars: The Bad Batch Season 2Rated ★ 4.0
Star Wars: The Bad Batch Season 1Rated ★ 3.5
Star Wars: The Clone Wars the Final SeasonRated ★ 4.0
Star Wars: The Clone Wars Season 6Rated ★ 3.5
Star Wars: The Clone Wars Season 5Rated ★ 3.5
Star Wars: The Clone Wars Season 4Rated ★ 3.0
Star Wars: The Clone Wars Season 3Rated ★ 3.5