Movies
Ratings
1569
Lady BirdRated ★ 4.5
My Love Story!!Rated ★ 3.5
Jack and JillRated ★ 2.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Time RenegadesRated ★ 2.5
CinderellaRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 2.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5