Series
Ratings
207- Meet Me After SchoolRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
SPEC: ZeroRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 3.0- CharlotteRated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
나는 돈가스가 싫어요Rated ★ 2.5
Dead Dead Demon's DededededestructionRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5