Titles you rated
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Shanghai NoonRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 2.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 3.0
FriendRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
QuickRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
BlindRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0