Movies
Ratings
378- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0- PilotRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
WishRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
UsRated ★ 1.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 4.0
Isn't It RomanticRated ★ 2.5
The ShallowsRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.5
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.0