Series
Ratings
24
He Who Can't MarryRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
One More Happy EndingRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0