Series
Ratings
22
PastaRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0