Series
Ratings
52
KAIST Season 1Rated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
NonstopRated ★ 3.0
PianoRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 2.5
Wang's FamilyRated ★ 2.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 2.0
Delicious ProposalRated ★ 3.5