Titles you rated
The Innocent ManRated ★ 2.0
Doctor WhoRated ★ 1.5
Kuroko's BasketballRated ★ 1.5- 데스노트Rated ★ 1.5
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 1.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 2.0- Black Rubber ShoesRated ★ 1.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0- GintamaRated ★ 1.5