Titles you rated
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
2 Broke GirlsRated ★ 3.5
2 Broke GirlsRated ★ 3.5- 2 Broke GirlsRated ★ 3.5
2 Broke GirlsRated ★ 4.0- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
Invincible Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
FargoRated ★ 5.0- FargoRated ★ 4.0