Titles you rated
AnnaRated ★ 3.5
The Bad KidsRated ★ 3.5
Run OnRated ★ 3.0
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 1.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Evil GeniusRated ★ 3.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5- Unanswered questionsRated ★ 4.0
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
궁금한 이야기 YRated ★ 4.0
Private LivesRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5