Titles you rated
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.5
Someone SpecialRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Asako I & IIRated ★ 2.5
MinariRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.5
Look Who's BackRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
TagRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 2.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5