Titles you rated
The HelpRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0