Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5- CabrioletRated ★ 3.5
Bogota: City of the LostRated ★ 1.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 1.5
RansomedRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.0
Leave the World BehindRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 2.5