Movies
Ratings
238
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5- Highway StarRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Black HouseRated ★ 2.5
Step Up 3DRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0