Titles you rated
I Live AloneRated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Cat's PleasesRated ★ 4.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0