Movies
Ratings
710
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 2.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
PoetryRated ★ 4.5
ForgottenRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.0