Series
Ratings
58- GunbusterRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
SangdoRated ★ 4.5- The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.0- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0