Titles you rated
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Get OutRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
InfernoRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 4.0