Movies
Ratings
412
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
PredatorRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 2.5
Terminator: Dark FateRated ★ 2.0