Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
The Business of DrugsRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 2.5
Girl From NowhereRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
MononokeRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5