Titles you rated
No Side GameRated ★ 4.0
As a Reincarnated Aristocrat, I'll Use My Appraisal Skill to Rise in the WorldRated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
Girls Band CryRated ★ 5.0
What will you do, Ieyasu?Rated ★ 3.5
Nobunaga ConcertoRated ★ 3.5
Buddy DaddiesRated ★ 3.5
Gekokujo KyujiRated ★ 4.0
Tearmoon EmpireRated ★ 2.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 3.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 4.0
Am I Actually the Strongest?Rated ★ 2.5
Berserk of GluttonyRated ★ 1.0
The Rising of The Shield Hero Season3Rated ★ 0.5
Blue LockRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Kwak Jun-bin's World Taxi RestaurantRated ★ 3.0
Draft KingRated ★ 3.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.5
- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 3.0