Titles you rated
Catch The GhostRated ★ 4.0
True to LoveRated ★ 3.5
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 3.0
The King's AffectionRated ★ 4.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 4.0- Love in the Moonlight: 150 Days of Traveling in the MoonlightRated ★ 4.5
- Ben 10Rated ★ 4.0
- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 4.0
- 장금이의 꿈 1기Rated ★ 4.0
- Jewelpet SunshineRated ★ 3.0
- 신비한 별의 쌍둥이 공주 꼬옥!Rated ★ 3.5
- Jewelpet Twinkle☆Rated ★ 3.0
- Max and RubyRated ★ 3.0
- Max and RubyRated ★ 3.0
Cardcaptor Sakura: Clear Card Prologue: Sakura and the Two BearsRated ★ 4.0- JewelpetRated ★ 2.5
- Max and RubyRated ★ 4.0
Petite Princess YucieRated ★ 5.0- Animal Detectives Kirumin ZooRated ★ 3.0
- Twin Princess of Wonder PlanetRated ★ 4.5