Series
Ratings
123- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.0- DosinamnyeoRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 4.0- The IT CrowdRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 0.5
SignalRated ★ 4.0- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 3.0
The Office Season 1Rated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 2.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
JumongRated ★ 2.0