Movies
Ratings
632
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Chasing LibertyRated ★ 2.0
ContagionRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.5
Bad Boys for LifeRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 4.0
SullyRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0