Movies
Ratings
54
The Terror LiveRated ★ 4.0
First BloodRated ★ 3.0
SommersbyRated ★ 3.0
Employee of the MonthRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
SukiyakiRated ★ 3.0
The NegotiatorRated ★ 2.0
CloserRated ★ 3.0