Titles you rated
BlackBerryRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
Project SilenceRated ★ 1.0
The MatchRated ★ 4.0
Under ParisRated ★ 1.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
SaltburnRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0