Movies
Ratings
2028
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
True GritRated ★ 4.5
Mr. Nobody Against PutinRated ★ 5.0
PredatorsRated ★ 1.5
ConclaveRated ★ 4.5
Enola Holmes 2Rated ★ 5.0
SupermanRated ★ 3.5
The Guernsey Literary and Potato Peel Pie SocietyRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 5.0
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0
Murder Mystery 2Rated ★ 4.0
Murder MysteryRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
AudreyRated ★ 1.5
Holy MotorsRated ★ 0.5
Shades of the HeartRated ★ 1.0
The Manson Family MassacreRated ★ 0.5
RV: Resurrected VictimsRated ★ 0.5
Woman of the HourRated ★ 3.5