Titles you rated
VIPRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
All About EveRated ★ 4.0- Mr. QRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Empire of GoldRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
The Scale of ProvidenceRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Man from the EquatorRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
LIFERated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0