Movies
Ratings
81
Primal FearRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
21Rated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The MechanicRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Hotel RwandaRated ★ 5.0
Hannibal RisingRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0