Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
Raise the Red LanternRated ★ 4.0
A Streetcar Named DesireRated ★ 4.0
OasisRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
Our SunhiRated ★ 3.5
Small, Slow but SteadyRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5
The ConformistRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0