Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 4.0
Too Hot to HandleRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Street Food FighterRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
AjinRated ★ 3.5