Titles you rated
ManokRated ★ 5.0
Drug WarRated ★ 4.0
The Little PrincessRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Velvet GoldmineRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Fallen AngelsRated ★ 4.0
Waikiki BrothersRated ★ 3.5
Shiva BabyRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Some Like It HotRated ★ 4.5
CarolRated ★ 5.0
The RoadRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
The DressmakerRated ★ 4.5