Series
Ratings
45
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Just DanceRated ★ 3.5
Doctor PrisonerRated ★ 3.0
원피스 20기: 조편Rated ★ 4.0- 원피스 19기Rated ★ 4.0
- 원피스 18기Rated ★ 4.0
- 원피스 17기Rated ★ 4.0
원피스 16기Rated ★ 4.0- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.0
- 나루토 5기Rated ★ 4.0
- 나루토 4기Rated ★ 4.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0