Titles you rated
Nameless GangsterRated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0
Eye For An EyeRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 5.0
Children...Rated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
FriendRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0