Movies
Ratings
337
The Lego MovieRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 2.5
LavaRated ★ 4.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
The Kite RunnerRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 2.0
Toy StoryRated ★ 2.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
Lord of WarRated ★ 3.5
CarsRated ★ 2.0
CoralineRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
The 6th DayRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 1.5
Central IntelligenceRated ★ 1.5
Ocean's ThirteenRated ★ 2.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 2.5