Movies
Ratings
64
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0