Series
Ratings
119
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Beyond the BarRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Love ScoutRated ★ 5.0
Invisible UsRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
Gangnam B-SideRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Queen of VillainsRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 3.5
Blood FreeRated ★ 3.5
Run OnRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5