Series
Ratings
25
Attack on TitanRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 2.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
Sword Art Online IIRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Fate/ZeroRated ★ 2.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0