Movies
Ratings
575
The GuiltyRated ★ 3.5
CodaRated ★ 4.0
Silent ParadeRated ★ 3.0- The Fable: The Killer Who Doesn't KillRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 2.5
Lesson in MurderRated ★ 4.0
Laplace's WitchRated ★ 1.5
The King's ManRated ★ 3.0- The Confidence Man JP: HeroRated ★ 3.0
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
What to Do With the Dead Kaiju?Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
Dear Evan HansenRated ★ 2.5
Dinner RushRated ★ 3.5
The FatherRated ★ 3.5
Carrie PilbyRated ★ 2.5
DownsizingRated ★ 1.5