Movies
Ratings
370
WickedRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
CodaRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
Last ChristmasRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 2.5
After YangRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
Sing 2Rated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0