Movies
Ratings
164
GattacaRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Mona Lisa SmileRated ★ 5.0
The World of LoveRated ★ 5.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Doraemon the Movie: Nobita's Art World TalesRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5- KimchiRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
OseamRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5