Series
Ratings
35- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 0.5
Marry My HusbandRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 2.0
Little WomenRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 0.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
BargainRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
SignRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0