Titles you rated
A Hard DayRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 3.5
ViceRated ★ 4.0
The Social DilemmaRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Time to HuntRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Steve JobsRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
The ConcubineRated ★ 3.0
High SocietyRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Psycho-Pass: The MovieRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 5.0
Nothing to HideRated ★ 4.0