Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
MistyRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
LIFERated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 2.5
5th RepublicRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0